Integracja 2 w Tarnowie!

Uwielbiam takie oddolne akcje społecznościowe! Redakcja RetroAge tworzy bardzo fajny event kierowany do ludzi młodych! Mówi Ci coś nazwa Colecovision albo Mattel? Jeżeli nie to czym prędzej udaj się młody człowieku na to wydarzenie! Jeżeli jesteś miłośnikiem gier to będziesz zachwycony. A to wszystko w kwietniu, w Tarnowie, kolejnym mieście Polski w którym „coś się dzieje”! Mega! No i wielkie propsy za promowanie eventu EyeToy’iem! Kto wie, ten wie, dla mnie to pewna długa, młodzieżowa historia, w której patrząc z perspektywy lat, byłem prawdziwym ambasadorem marki PlayStation, wśród moich znajomych. Ale mniejsza teraz o to, wybierzcie się na ten event.

Redakcja RetroAge oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr. 11 w Tarnowie zapraszają na drugi festiwal starych gier video „inteGRAcja^2”.

Wszystkich chętnych na spotkanie z redakcją RetroAge, oraz oczywiście ze starymi grami zapraszamy 22 kwietnia 2017r. w godzinach 10:00-18:00 do budynku Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr.11 w Tarnowie, przy ulicy Mościckiego 177A.

Po raz kolejny przygotujemy stanowiska między innymi z konsolami Ameprod, Colecovision, Mattel, Microsoft, NEC, Nintendo, Sega oraz Sony. Będziemy bębnić na bongosach i wymachiwać mieczem w „EyeToy PlayHero”. Postaramy się, aby i tym razem nie zabrakło atrakcji dla wszystkich.

Uruchomiliśmy również mini stronę wydarzenia: http://retroage.net/integracja/

Zapraszamy.

Wydarzenie: Integracja 2 w Tarnowie!
Data: 22.04.2017 godz. 10:00-18:00
Miejscowość: Tarnów
Dodatkowe informacje: Integracja 2 w Tarnowie!

5