Wyniki – Wygraj 3 bilety na koncert muzyki z gier EPIC GAME MUSIC w Poznaniu!

Tydzień temu na blogu wraz z organizatorem koncertu EPIC GAME MUSIC wystartowaliśmy z konkursem, w którym do wygrania były 3 wejściówki na wspomniane wydarzenie! Poniżej prezentuję zwycięskie prace! Nie było łatwo, ponieważ wiele odpowiedzi było niesłychanie interesujących! Jednak ostatecznie wygrali autorzy następujących komentarzy:

Final Fantasy VIII – Eyes On MeDlaczego? Bo dużo dobrych wspomnień. Łącznie z tym, że miałem ją cudnie zagraną i zaśpiewaną gdy prowadziłem małżonkę do ołtarza.” – Łukasz P.

Undertale – Megalovania – „Zdecydowanie Megalovania. Mocny, żywy utwór z dobrej gry który prosi się żeby być granym przez jak największą orkiestrę symfoniczną. Zabawne, że nawet nie znając samej gry, słuchając tego widzisz dynamikę walki, co w grze z takim stylem graficznym i podejściem jest już osiągnięciem samym w sobie 😛” – Krzysztof W.

Diablo 2 – Wilderness – „Definicja tworzenia klimatu w grach komputerowych. Wprowadza uczucie tajemnicy i nieznanego. Za ten klimat 1 akt w grze jest moim ulubionym. No i piekielne bębny i gitara 🙂” – Paweł N.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i prosimy o kontakt na e-mail: info@visualproduction.pl. W temacie wpiszcie „EPIC GAME MUSIC – Graczem-od-dziecka.pl”.

Wszystkim biorącym udział w konkursie serdecznie dziękuję i zachęcam do regularnego śledzenia bloga!

Przydatne info? Poleć znajomym Graczom!
Facebook2k
Facebook
Instagram1k