Skullstone na Steam Greenlight!

Jeżeli lubicie wspierać rodzimych twórców gier to macie ku temu następną okazję! Kolejna nasza gra celuje aby dostać się na Steam Greenlight! Pamiętam jak po raz pierwszy zetknąłem się z informacją o tym tytule. Otrzymałem skromną ulotkę wydrukowaną chyba w domowej drukarce. Mega jest widzieć postęp jaki od tamtego czasu dokonał się w tym tytule i podczas jego kampanii promującej. Twórcy nie tylko przygotowali trailery, ale również np. krótkie komiksy online! Wszystko to otrzymaliście do Waszego wglądu. Także próbkę ze ścieżki dźwiękowej! O screenach i koncept artach już nawet nie wspominam – kto chętny niech zerka. Mi, po pierwszych trailerach, ten tytuł sprawia wyobrażenie w jaki sposób widziałbym papierowe rpgi w świeci wirtualnym 🙂 Chodzisz po lochach, masz do wyboru kilku śmiałków, zdobywasz przedmioty, odkrywasz komnaty, unikasz pułapek i siekasz przeróżne monstra na lewo i prawo. Czy będzie tak faktycznie? Będziecie mogli przekonać się o tym pod koniec tego roku. Kto zechce wesprzeć ten projekt, link do Steam Greenlight znajdzie na samym dole.

Pośród licznych polskich projektów indie, których premiera ustalona jest na rok 2017, widnieje jeden tytuł, na który chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę. Jest to Skullstone – gra którą już od ponad dwóch lat w pocie czoła tworzymy. Teraz prace weszły w ostatni etap, a my, członkowie Black Torch Games, już czujemy ekscytację jej nadciągającym wydaniem.

Skullstone jest przedstawicielem gatunku Dungeon Crawler. Wielu z nas to miłośnicy starych gier tego typu, zjedliśmy zęby na Dungeon Masterze i Stonekeepie. Rozwijamy nasz tytuł po godzinach normalnej pracy, jest to dla nas odskocznia od codziennych zajęć. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postępów i z tego jak na dzień dzisiejszy prezentuje się nasz projekt.

Kilka słów o samej grze – Skullstone będzie oferował graczom wielopoziomowy loch do zwiedzenia. Wnętrza będą utrzymane w kilku stylizacjach graficznych i wypełnione skarbami, ukrytymi przejściami, pułapkami oraz, oczywiście, potworami. Nasi graficy pracują nad modelami tworząc istoty i przedmioty naprawdę unikalne. Wszystko to, aby graczowi nie zabrakło frajdy, niespodzianek i tajemnic do odkrycia.

Okazyjne odwiedziny w mieście na powierzchni w celu odpoczynku od dusznej, podziemnej atmosfery przyniosą graczowi rozmowy z mieszkańcami, nowe zadania i wiedzę o świecie w jakim osadzona jest gra.

Szykując się do zwiedzania lochów gracz dokonuje wyboru czterech spośród dwudziestu predefiniowanych postaci, dokładnie przemyślanych i zaprojektowanych. Każda dysponuje innym zestawem zdolności i umiejętności. Mamy typowych wojowników i magów, ale też postaci niewpisujące się w klasyczne schematy. Każdy gracz znajdzie dla siebie najbardziej odpowiadający mu skład drużyny!

Gra: Skullstone
Platforma: PC
Twórca: Black Torch Games
Komiksy: Skullstone
Steam Greenlight: Skullstone

Przydatny post? Poleć znajomym Graczom!
Facebook2k
Facebook
Instagram1k