Pracujesz? Zapisz się do E-sportowej Ligi Firmowej – masz czas do 30 września!

Zdarzyło Ci się grać w pracy w FIFĘ lub CS: GO? Tzn. nie w godzinach pracy, a np. w przerwie – wraz z innymi współpracownikami – albo nawet po godzinach – zostawaliście na dłużej aby chociaż z godzinkę w coś razem pograć. Jeżeli w którymś miejscu odpowiedziałeś „tak” – albo może marzy Ci się taka odskocznia od Twoich obowiązków – koniecznie przeczytaj cały ten post do końca.

Właśnie wystartowała nowa inicjatywa na polskim rynku – E-sportowa Liga Firmowa! A cóż to takiego? Wasz pracodawca może zgłosić reprezentację swojej firmy do jednej z dwóch rozgrywek – w FIFĘ 19 (dwóch zawodników) lub Counter-Strike: Global Offensive (pięciu zawodników). Wszyscy będziecie mieć jeden wspólny, a szczytny cel. Zwycięzca tego turnieju przekaże bon finansowy na leczenie i rehabilitację podopiecznego Fundacji Everest – a przy okazji może przynieść prestiż reprezentowanej firmie.

Zawody w CS: GO startują w październiku, odbędą się grupowe turnieje eliminacyjne. Wielki Finał, połączony również z zawodami w grę FIFA – odbędzie się 23 listopada we Wrocławiu. To wtedy będzie miał miejsce Festiwal Gamingu na którym oprócz wymienionych zawodów odbędą się również inne ciekawe atrakcje takie jak targi technologiczne, strefa kidz zone czy kąciki gier retro i VR.

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszam!
Michał „Schemat” Wierzbicki

TO JUŻ POTWIERDZONE- RUSZYŁY ZAPISY DO
E-SPORTOWEJ LIGI FIRMOWEJ

Za Tobą kolejna nudna integracja pracownicza? Wiesz już jakim kolorem jesteś, co cenią w Tobie inni i jak osiągnąć mistrzowski poziom gry w kręgle?
Chcesz doświadczyć czegoś zupełnie nowego, niepowtarzalnego i związanego z Twoją e-sportową pasją? Uwierzysz, że Twój przełożony może Ci w tym pomóc?

DOŁĄCZ DO E-SPORTOWEJ LIGI FIRMOWEJ
Już w październiku rusza E-sportowa Liga Firmowa- charytatywny event dla pracowników z całej Polski łączący ze sobą turniej w FIFA 19 , CS: GO oraz Festiwal Gamingu. Zdobywcy pucharu przekażą bon finansowy na leczenie i rehabilitację podopiecznego Fundacji Everest.

HARMONOGRAM
30.09- ostatni dzień zapisów
1-12.10- grupowe turnieje eliminacyjne CS: GO
22.10-7.11- grupowe turnieje play-off CS: GO
23.11- Festiwal Gamingu, Wielki Finał CS: GO, turniej FIFA, strefy gier, kids zone, działania CSR i wiele więcej! Szczegółowy harmonogram Wielkiego Finału pojawi się bliżej wydarzenia.

WEŹ UDZIAŁ W WYJĄTKOWYM FESTIWALU GAMINGU
W ramach Wielkiego Finału organizowany jest Festiwal Gamingu, stanowiący święto e-sportu dla pracowników i ich rodzin. Podczas wydarzenia zaplanowane są m.in:
● towarzyskie turnieje firmowe;
● strefy gier- PC, konsole, retro games;
● strefy VR;
● targi technologiczne z prezentacjami: technologii, produktów i usług (B2B oraz B2C), aplikacji mobilnych, sprzętu komputerowego i akcesoriów;
● kids zone, której ideą jest nauka poprzez gry i edukacyjne zajęcia VR oraz warsztaty z psychologiem dla rodziców i dzieci na temat szans i zagrożeń, jakie stwarza Internet;
● działania CSR, takie jak: promowanie ergonomii pracy przy komputerze, owocowe posiłki dla graczy, budowanie świadomości o ekologii w biurach.

Jeśli myślisz o wzięciu udziału w E-sportowej Lidze Firmowej nie czekaj!
Porozmawiaj o zapisach z osobą odpowiedzialną za aktywności pracownicze w Twojej Firmie i zgłoście drużynę do 30.09.2019r.!

Formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie internetowej → www.ligafirmowa.pl
W razie jakichkolwiek pytań napisz na adres: kontakt@ligafirmowa.pl
MAY THE ELF BE WITH YOU

Przydatny post? Poleć znajomym Graczom!
Facebook1k
Facebook
Instagram1k