Pog(R)adajmy: Listopad 2017 – remake’i, remastery – granie z nostalgią – w 10 miastach Polski

Zerkam na ostatnie posty na blogu na temat Pog(R)adajmy i aż jestem w szoku. Ostatni raz informowałem o wydarzeniach w maju 2017. Jak ten czas leci. A przecież spotkania odbywały się regularnie co miesiąc z czego również mieliście okazję czytać relacje. Co mnie naszło w listopadzie, że publikuję posta? W sumie to sam nie wiem, drobne wykorzystanie chwili czasu (i odłożenie grania po pracy 😉 ). Niemniej temat może sporo osób zaciekawić. Pogadamy o remasterach, remake’ach gier, a także sprzętów dla Graczy. Jeżeli nie jest Ci obce pojęcie NES Mini to na pewno dobrze odnajdziesz się na spotkaniu.

Warto dodać, że w Warszawie oraz Katowicach czekają Was dwie unikatowe atrakcje. Ostatnio wysłuchałem gdzieś w necie, że na Pog(R)adajmy warto przychodzić jeżeli chciałoby się rozpocząć pracę w branży gier. Wniosek słuszny bo na naszych spotkaniach możecie poznać twórców gier, napić się z nimi piwa, opowiedzieć im o własnych odczuciach z ich grami. I taka też szansa może czekać na Was w jednym z 10 miast Pog(R)adajmy w Polsce, na które serdecznie zapraszam.

Nowy Tomb Raider, Crash Bandicoot oraz Final Fantasy VII na PS4, a może Contra czy Zelda, ktoś również wspomniał o Commodore 64 – co to wszystko ma ze sobą wspólnego? Na te i inne pytania odpowiemy sobie w 10 miastach Polski już w tę środę*! Gracze i twórcy gier: przybywajcie!

*Wydarzenie w Warszawie odbędzie się wyjątkowo 9 listopada (czwartek)

Do Pog(R)adania!

Wydarzenie: Pog(R)adajmy: Listopad 2017
Data: 08.11.2017 godz. 19:00-22:00
Miejscowość: Białystok, Bielsko-Biała, Częstochowa, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Toruń, Trójmiasto, Warszawa

Przeczytaj relację z Pog(R)adajmy: Listopad 2017 w Częstochowie spisaną na moim blogu!

10