Pog(R)adajmy: inteGRAtion Party Edition 6 w Krakowie!

Miło jest mi zaprosić Was wszystkich na kolejną edycję Pog(R)adajmy: inteGRAtion Party Edition! Informację o szóstej edycji właśnie opublikowaliśmy na facebookowym wydarzeniu.

Po rocznej przerwie od trzymania pieczy nad eventem powracam ze zdwojoną siłą. W tym roku postanowiłem wyciągnąć najlepsze rzeczy z poprzednich edycji i nie silić się na wymyślanie czegoś na siłę. Natomiast po raz pierwszy zdecydowałem się wejść we współpracę z firmą tworzącą gry. Wybór padł oczywiście na Nano Games – mojego nowego pracodawcę. Dzięki temu uczestnicy nie muszą martwić się o płatną wejściówkę czy konieczność wcześniejszej rejestracji. Jako organizator nie muszę już więcej zastanawiać się jak zaaranżować wszystko tak aby zwróciły mi się koszta tej wolontarialnej organizacji. Dodatkowo, pierwszych 150 uczestników otrzyma limitowane smyczki oraz będzie mogło wziąć udział w plebiscycie na najlepiej zapowiadający się Debiut gry indie (będzie można przetestować przedpremierowo 5 polskich gier, które są w trakcie powstawania). Standarodowo nie zabraknie rozdawania nagród (już mamy potwierdzonych kilkoro dodatkowych sponsorów) oraz oczywiście poznawania innych Graczy w luźnej, barowej atmosferze.

Impreza będzie trwała do późnych godzin nocnych. Miejsce spotkania to przestrzenna Kawiarnia Teatralna, która mieści się rzut beretem od dworca PKP/PKS. Jeżeli jesteś stałym Czytelnikiem bloga, chciałbyś przybić piątkę lub poznać organizatorów i uczestników Pog(R)adajmy – rezerwuj sobie 1 września, pakuj się w jakiś transport i przyjeżdżaj do Krakowa! Dobra zabawa w gronie Graczy i twórców gier – gwarantowana.

Wydarzenie: Pog(R)adajmy: inteGRAtion Party Edition 6
Data: 01.09.2018 godz. 17:00
Adres: Kraków, ul. Plac Świętego Ducha 1, Kawiarnia Teatralna

Podobało się? Poleć znajomym Graczom!
Facebook2k
Facebook
Instagram1k
YouTube134
YouTube