Omnom Necropolis na Steam Greenlight!

Rozbudowana gra „w węża” (a konkretniej glizdę)! Z tym mi się kojarzy ten tytuł i to głównie z tego powodu z chęcią go przetestuję już po premierze. Pewne nawiązane w logo bloga w końcu zobowiązuje. Wy, już teraz, możecie wesprzeć ten tytuł, w dotarciu na Steam Greenlight! Pomożecie?

Omnom Necropolis – najnowsza gra na PC studia Postpunk Games, która pozwoli Ci stać się cmentarną glizdą. Nie pozwól jej zdechnąć z głodu!
Announcement Press:
Walcz z niezaspokojonym głodem! Nakarm glizdę!

Przejmij kontrolę nad wygłodniałym cmentarnym robalem. Odblokowuj drzwi, używaj zapadni, teleportów i wielu innych! Zbieraj bonusy, walcz o jak najlepszy czas i punkty! A to wszystko w wyjątkowej casualowej logicznej grze Omnom Necropolis dostępnej na Steam Greenlight.
W Omnom Necropolis zadaniem gracza jest zapanowaniem nad niezaspokojonym głodem cmentarnej glizdy. Celem gry jest zbieranie wszystkich zjadliwych obiektów i odnalezienie drogi w labiryncie dziwacznego, mrocznego cmentarza.

Ukończenie wszystkich ze 120 szczegółowo zaprojektowanych poziomów wymaga intensywnej pracy szarych komórek, a wszystko to pod presją uciekającego czasu! Poziom trudności rośnie dość szybko i mimo, że zasady gry są proste to szybko okazuje się, że odnalezienie właściwej drogi w określonym czasie jest nie lada wyzwaniem.

 

Gra: Omnom Necropolis
Platforma: PC
Twórca: Postpunk Games
Steam Greenlight: Omnom Necropolis

Przydatny post? Poleć znajomym Graczom!
Facebook2k
Facebook
Instagram1k