Nowa odsłona bloga!

Po 8 miesiącach wysiłku, nieprzespanych nocach, w ogóle nie grania… Żartowałem. Tak to już jest, że w przypadku tworzenia czegoś „po godzinach”, co z różnych powodów nie może być Twoim priorytetem, wszelkie rzeczy robi się powoli. Jeżeli do pomocy zatrudnia się drugą osobę (Hi Grzegorz! – mój support techniczny), to musimy to wszystko podzielić na dwa. Oczywiście, że w międzyczasie grałem, chodziłem na eventy, pracowałem, dobrze się bawiłem. Ale w końcu, udało mi się dokonać tego, czego potrzebowałem. Stworzyć nieco inną odsłonę bloga.

Po pierwsze doszły kategorie. Mam nadzieję, że teraz łatwiej będzie Wam odszukiwać informacje najbardziej Was interesujące. W nich znajdziecie również kilka nowych. W „Po godzinach” znajdziecie moje luźne przemyślenia na różne tematy dotyczące gier i przemysłu growego. Sekcja „Dla nowych Graczy” – jest kierowana do osób dopiero zaczynających swoją przygodę z grami. Oczywiście mocno zawężona, nie znajdziecie w niej kompendium poradnikowe typu „jak żyć…” znaczy się „jak grać”. Te moje podpowiedzi dotyczą tylko wąskiego sektora gier, którymi akurat sam się interesuję. Z kolei w „Początkującym w gamedevie” znajdziecie w przyszłości informacje o praktykach, stażach i co mi tylko wpadnie na warsztat.

Bardzo istotną nowością jest możliwość dodawania przez Was treści na blogu! Od dzisiaj każdy z Was może wpływać na jego treść. Jeżeli znajdziecie coś interesującego, podzielcie się tym z innymi. Starałem się robić to samemu przez kilka lat, ale Wasza wszelka pomoc będzie na wagę złota. Oczywiście jest to też ułatwienie dla wszystkich Ogłoszeniodawców. W kategorii „Ogłoszenia” znajdziecie teraz m.in. „Nową polską grę” – będą w niej pojawiały się informacje o, jak sama nazwa wskazuje, nowych polskich grach na różne platformy. Obecnie w naszym kraju, strzelam że powstaje ponad 100 produkcji (na samym Digital Dragons było zaprezentowanych ok. 60 polskich gier). Mi zależy na tym abyście Wy dowiedzieli się o tych produkcjach. Informacja o nich potrzebuje dotarcia do większego grona odbiorców, a ja poprzez bloga, chcę Twórcom gier taką funkcję umożliwić.

Również sekcja „Odzież dla Graczy” i „Polski Cosplay” otrzymały swoje podkategorie. Ci którzy mnie już poznali wiedzą, że interesuję się tym tematem. W tych kategoriach będziecie mieli same „mięcho”, raczej bez tekstów, postaram się o jak najwięcej zdjęć (w większości mego autorstwa + podesłane przez samych autorów).

To jeszcze nie koniec zmian. Zajrzyjcie również na „Polecane strony” i do „Hall of Games”. W tym pierwszym poznacie twórczości innych pasjonatów, z kolei w tym drugim… cóż, zobaczcie sami – lista ta na dniach zostania uzupełniona i… w momencie zagrania w wyśmienity dla mnie tytuł, uzupełniania o nowe, obecne na rynku pozycje.

Jeżeli chcielibyście się ze mną skontaktować od teraz korzystajcie z formularza (w odpowiedzi otrzymacie mojego maila). Jeszcze kilka rzeczy na blogu dojdzie, ale to już w późniejszym czasie.

Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam miłej lektury!
Michał „Schemat” Wierzbicki

Przydatne info? Poleć znajomym Graczom!
Facebook2k
Facebook
Instagram1k