Nighthaw-X3000 wylądował na PC!

Polski, nowy wydawca, firma AAG Studio, właśnie wprowadził na rynek swój pierwszy tytuł! Nighthaw-X3000, twórczości N94Games, jest grą z gatunku shoot’em up – stworzoną w mocnym stylu lat 80′ kiedy w filmach królowały neony, a na ulicach salony arcade! – a przynajmniej za Zachodzie 😉 Macie okazję przenieść się w te lata ponownie, dzięki nowej propozycji Polaków, posiadającej równie odjechaną nazwę! Mnie zdecydowanie przekonuje lokalny co-op do którego drugi Gracz może dołączyć w każdej chwili! Widzę tę grę na posiadówach ze znajomymi. Co prawda jeszcze nie grałem – ale planuję zakup. Jak już zagracie to podzielcie się wrażeniami na naszym Facebooku!

Nighthaw-X3000 – prawdziwa maszyna czasu, która zabierze Cię wprost do lat 80-tych. Do czasów kultowych gier arcade. Przypomni, dlaczego salony gier zarabiały na Tobie fortunę.

Wciel się w rolę Jamesa Pileckiego – szalonego pilota do zadań specjalnych. Masz jeden cel – zestrzelić wszystko co się rusza i powstrzymać inwazję obcych. Twój stary przyjaciel, Nighthaw-X3000 już na Ciebie czeka, zatankowany i przygotowany do lotu. Nadszedł czas ostatecznego starcia – albo Ty, albo oni. Tu nie ma miejsca na kompromis.

Nighthaw-X3000 to klasyczny przedstawiciel gatunku shoot’em up w niepowtarzalnej oprawie audio-wizualnej i klimatem nawiązującym do klasycznych filmów akcji lat 80-tych. Przejaskrawione, neonowe kolory i porywająca muzyka z nurtu synthwave/retro-electro.

Nasza retro inspiracja to nie tylko wygląd, ale przede wszystkim to co najważniejsze czyli gameplay. To ręcznie zaprojektowane, unikalne poziomy, wieloetapowe walki z bossami i morderczy poziom trudności. To precyzyjne sterowanie – za każdą śmierć można winić wyłącznie samego siebie. To napakowane testosteronem one-linery, przerysowana historia i masa dodatkowej zawartości do odblokowania. Nighthaw-X3000 czerpie z retro to co najlepsze.

Przed graczem czeka wyzwanie główne – kampania fabularna, na którą składa się 8 różnorodnych poziomów, po brzegi wypełnionych wrogami i zabójczymi pułapkami.

Oprócz trybu fabularnego gra oferuje również następujące tryby, które mogą dodatkowo wydłużyć zabawę:

Score Attack – wariacja na temat trybu „endless”, w której celem gracza jest zdobycie jak największej ilości punktów z pełnym wsparciem dla współdzielonej przez sieć tablicy wyników.
Boss Rush – gracz kontra najtwardsi z najtwardszych. Morderczy test wytrzymałości, który nie daje chwili wytchnienia.
Tryb ekstremalny – ostateczne wyzwanie przygotowane z myślą o najwytrwalszych. Przeżyją tylko Ci, którzy do perfekcji opanowali pilotaż tytułowego Nighthawka.

Każdy z dostępnych trybów oferuje kanapową kooperację w systemie drop in/drop out bez żadnych ograniczeń! Wybierz tryb rozgrywki, a drugi gracz może w każdej chwili dołączyć do zabawy za pomocą jednego przycisku.

Przygotowana przez N94 Games i wydana przez AAG Studio. Nighthaw-X3000 jest już dostępny w sprzedaży cyfrowej na platformie Steam w cenie 9,99 USD/EUR. Z okazji premiery oferujemy zniżkę -10%, promocja potrwa 21 kwietnia.

Gra: Nighthaw-X3000
Platforma: PC
Twórca: N94Games
Steam: Nighthaw-X3000

Przydatny post? Poleć znajomym Graczom!
Facebook2k
Facebook
Instagram1k