Nabór do Szkoły Letniej Scenariuszy Gier Komputerowych w Krakowie

Jeżeli marzyłeś o postawieniu swoich pierwszych kroków w branży gier w charakterze twórcy scenariuszy, chciałbyś uzyskać wiedzę i doświadczenie od pracowników takich firm jak CD Projekt Red czy Reality Pump Studios, zdecydowanie zainteresuj się projektem „Write the Game”!

Czym jest wspomniana we wstępie inicjatywa? Jest to już druga, bezpłatna edycja kursu zainicjowana przez Szkołę Letnią Scenariuszy Gier Komputerowych podległą pod Willę Decjusza w Krakowie. Startuje 12 sierpnia i potrwa przez 10 dni. Jeżeli weźmiesz udział to czeka na Ciebie do 8 godzin wykładów, 24 godzin warsztatów, 22 godzin mentoringu i pracy własnej oraz… będziesz miał okazję odwiedzić cztery krakowskie studia tworzące gry (tak, CDPR jest również na tej liście)! Na dodatek Organizator zapewnia bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie. Co należy zrobić aby wziąć udział w tym ciekawie zapowiadającym się kursie? Napisać list motywacyjny oraz próbkę literacką na podany w ogłoszeniu e-mail. Wszystko znajdziesz >>>tutaj<<<.

W wolnej chwili podziel się wrażeniami na temat tego wydarzenia na fanpagu Graczem-od-dziecka.pl!

WAŻNE!!! -> termin zgłoszeń upływa 25 lipca!!!

Ciekawe czy po takim kursie wyłoni się nam polski Hideo Kojima, a może kolejny Andrzej Sapkowski… Gry wideo w Polsce dzięki takim inicjatywom są ponownie poziom wyżej.

Podobało się? Poleć znajomym Graczom!
Facebook2k
Facebook
Instagram920
YouTube138
YouTube