Małopolska Konferencja Produkcji Gier 2018 w Krakowie

Osoby interesujące się tworzeniem gier oraz te które chciałyby zacząć pracę w branży powinny zaciekawić się wydarzeniem odbywającym pod koniec maja w Krakowie. Małopolska Konferencja Produkcji Gier to event organizowany przez koło naukowe Gamedev Students Association podlegające pod Uniwersytet Jagielloński. Cieszy duża aktywność studentów UJ w sferze organizacji inicjatyw związanych z grami. Naprawdę jest w czym wybierać w ostatnim czasie. Nie ma co prawda za wiele szczegółów na ten moment, jednak po drobnym opisie wydaje się, że warto będzie zakreślić sobie tę datę w kalendarzu. Zerknijcie na poniższy opis – ja czuję się zachęcony.

Już 26 maja rozpocznie się 5. edycja Małopolskiej Konferencji Produkcji Gier!

Jest to wydarzenie skierowane do twórców i pasjonatów gier wideo, które z każdym rokiem przyciąga coraz więcej zainteresowanych. Jeżeli interesujesz się tematyką gier i praca w gamedevie zawsze była Twoim marzeniem, bądź się nad tym zastanawiasz, to wydarzenie jest dla Ciebie!

To idealna okazja, żeby dowiedzieć się czegoś więcej na temat powstawania gier wideo, czy to uczestnicząc w wykładach, zdobywając wiedzę z różnych dziedzin gamedevu, czy biorąc udział w warsztatach, nabywając umiejętności praktyczne. Oprócz tego, na konferencji będzie można spotkać ludzi zawodowo związanych z branżą, jak również niezależnych twórców i specjalistów. Przewidziane są także mini-turnieje z nagrodami i strefa rozrywki. Dla każdego uczestnika jest darmowa pizza! Każdy znajdzie coś dla siebie 🙂

Serdecznie zapraszamy!
~koło naukowe Gamedev Students Association

Wydarzenie: Małopolska Konferencja Produkcji Gier 2018
Data: 26.05.2018 godz. 9:00-20:00
Miejscowość: Kraków, ul. prof. Stanisława Łojasiewicza 11,
Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ

28