Majowe oszczędności – czyli co (faktycznie) warto kupić na PS Store

Praktycznie co miesiąc Sony raczy nas różnymi promocjami na PS Store. Na chwilę obecną zliczyć można minimum dwie z inną datą zakończenia. Przyjrzałem się bliżej Majowym Oszczędnościom i wybrałem dla Was te tytuły na które faktycznie warto rzucić groszem (czy jakoś tak). Wszystkie oferty trwają do 30.05.2019.

Chyba najmocniej wyłania się Life is Strange: Before the Storm – pełna edycja, w której skład wchodzą wszystkie 3 odcinki, a które kupić można za 21 zł. Dla kolekcjonerów kompletów polecę jednak bardziej nieco droższą Life is Strange: Before the Storm – edycję specjalną, w której znajduje się specjalny odcinek „Pożegnanie” oraz kilka innych dodatków, a cena zestawu wynosi 31 zł.

Zaraz po tym w mojej ocenie plasuje się nasz rodzimy Wiedźmin 3, którego można zakupić w cenie 38 zł. Ta promocja jest praktycznie na równi z samodzielnym dodatkiem Wiedźmin 3: Dziki Gon – Krew i Wino, którego kupić można za 33 zł.

W fajnych i zarazem opłacalnych cenach są: nasz polski Dead Island Definitive EditionDreamfall ChaptersTomb Raider: Definitive EditionDeus Ex: Rozłam LudzkościSniper Elite 3 i Tropico 5 – każdy tytuł jest po 21 zł.

Każdemu z Wam polecam również Tearaway Unfolded, które wyrwiecie za 29 zł! Gra spodoba się osobom lubiącym platformówki oraz niecodzienną stylistykę (cała gra jest zrobiona z orgiami) – polecana również dzieciom!

Na deser coś dla fanów wyścigów, bardzo dobry, z zacięciem symulacyjnym DiRT Rally jest do kupienia za 27 zł.

I to w sumie tyle z najciekawszych ofert tej promocji. Zostawcie lajka na Facebooku i do przeczytania w kolejnym zestawieniu faktycznych okazji.

Przydatny post? Poleć znajomym Graczom!
Facebook1k
Facebook
Instagram1k