Kanał YouTube czas start!

Po latach grania, pisania na blogu, organizowania spotkań dla Graczy, naszła mnie w końcu wena aby ruszyć z własnym kanałem YouTube. Skłoniło mnie do tego kilka czynników.

Po pierwsze moi znajomi, którzy coraz częściej zaczęli powtarzać mi abym ruszył z czymś własnym, ponieważ mam wiele gier w kolekcji i ponoć coś na ten temat do powiedzenia – tego ostatniego nie będę oceniał, ale z tym pierwszym to jest fakt. Na dodatek mocno zmotywowała mnie taka kolejna możliwość podzielenia się swoim hobby z innymi. Drugi aspekt ma genezę gdzieś mniej więcej w momencie napisania artykułu o zaległościach, które trzeba nadrobić. Po tym tekście zacząłem zastanawiać się jak zabrać się do nadrabiania swoich zaległości – jak sprawdzić wszystkie gry, które posiadam w kolekcji tak aby czerpać z tego frajdę. Stworzyłem listę, na której umieściłem wszystkie posiadane gry w fizycznej formie + te w wydaniu cyfrowym (z grami z PS Plus włącznie). Na chwilę obecną na mojej liście znajduje się ponad 1200 tytułów. W momencie rozpoczynania tego nadrabianie okazało się, że gdzieś w około połowę gier jeszcze nie grałem. Myśl o własnym kanale YouTube zakwitła w trakcie takiego nadrabiania, bodajże podczas grania w Project Zero 2. Ta gra ma tak świetny, klimatyczny początek, że złapałem się na tym, iż w pewnym momencie zacząłem układać w głowie dialogi i komentować to co widzę. Wtedy mnie olśniło, że w taki sposób mogę prowadzić swój kanał YouTube. Dlatego zdecydowałem się na nagrywanie pierwszych 15 minut z daną grą. Czuję w tym moc i mam przeczucie, że będzie się działo. Każdy tytuł jest inny, a ja nie wiem czego mam się po nim spodziewać. Wy możecie sprawdzić to ze mną.

Gotowi na takie wspólne granie i oglądanie? Jeżeli tak to zostawcie Suba w filmiku poniżej. Jeszcze raz za wszystko Wam dzięki.

Przydatne info? Poleć znajomym Graczom!
Facebook2k
Facebook
Instagram1k