GryfJam 2018 w Szczecinie

Branża growa ze Szczecina ma swój własny GameJam – GryfJam konkretniej. Oczywiście nie tylko ludzie z tego miasta będą zainteresowani tym wydarzeniem. Dlatego już teraz możecie zaznaczyć sobie w kalendarzu 11-13 maja 2018 roku. Nie ma póki co informacyjny czy ten event będzie płatny czy nie, dlatego najrozsądniej będzie śledzić facebookowe wydarzenie.

Gryf Jam 2018 to inicjatywa skierowana do wszystkich miłośników tworzenia gier komputerowych. Graficy, programiści czy game designerzy mogą czuć się zaproszeni na wyjątkowe wydarzenie, ktore odbędzie się 11-13 maja w szczecińskim Technoparku Pomerania.

Poprzednia edycja zgromadziła w zachodniopomorskim centrum technologii blisko 60 osób. Uczestnicy tej emocjonującej rywalizacji musieli w niespełna 42 godziny przygotować funkcjonalną wersję gry, która w mniej, bądź bardziej wyrazisty sposób odnosiłaby się do tematów: gadżet oraz kreatura. Pomimo możliwości uczestnictwa w aż 5-osobowych zespołach, główna nagroda powędrowała do utalentowanego indywidualnego twórcy. Jego superprodukcja najbardziej spodobała się pozostałym uczestnikom Gryf Jam 2017, za co poza nieśmiertelną chwałą otrzymał również stosowne nagrody rzeczowe.

W tym roku inicjatywa może przyciągnąć do Technoparku Pomerania jeszcze więcej zainteresowanych osób. Gorąco zapraszamy do zapisów oraz trzymamy kciuki za wszystkich kreatywnych geeków!

Zgłoś się jeżeli:
-jesteś miłośnikiem gier komputerowych i wiesz jak je tworzyć
-chcesz zdobyć niezbędne doświadczenie jako grafik komputerowy
-pragniesz tworzyć muzykę do gier
-szukasz wyzwań jako programista (Znasz róznicę między Unreal Engine, a Unity)
-wiesz, że tworzenie gier komputerowych to (o zgrozo) skomplikowany proces i nie da się stworzyć pogromcy World of Warcraft w 24 godziny
-lubisz dobrą zabawę i nie boisz się poznawać nowych ludzi
-jesteś kreatywny i tworzenie opowiadań do gier to Twoje prawdziwe ja

Zapraszamy!

Wydarzenie: GryfJam 2018
Data: 11.05.2018 godz. 16:00 do 13.05.2018 godz. 17:00
Miejscowość: Szczecin, ul. Cyfrowa 2-8, Technopark Pomerania
Dodatkowe informacje: GryfJam 2018

21