Geek Quiz x GeForce Gaming Celebration w 9 miastach w Polsce!

Cybermachina na wakacje nie próżnuje. Po sezonie poświęconym ciekawym Pub Quizom, przyszła pora na jeden globalny. Za to jaki – z nagrodą o wartości 1000 zł do wydania w morele.net!

Jeżeli idea Pub Quizów nie jest Ci znana to na szybko naświetlę o co w nich chodzi. Uczestniczysz w czymś w rodzaju turnieju na wiedzę dotyczącą różnych subkultur. W edycji zaproponowanej przez Cybermachinę były to zazwyczaj gry komputerowe i konsolowe, seriale, filmy oraz elementy kultury z lat 90′. W tym wydaniu przypuszczam, że będzie podobnie. W wydarzeniu nie uczestniczysz sam, a w zespole liczącym od 2 do 8 osób. Oczywiście najlepiej zebrać maksymalny komplet uczestników co automatycznie poszerza zakres dziedzin w których się specjalizujecie.

Całemu quizowi przyświeca otoczka wydarzenia GeForce Gaming Celebration, którego transmisja uprzedzi rozpoczęcie quizu. Bardzo ciekawe jest to, że rywalizacja będzie toczyła się pomiędzy wszystkimi 9 miastami, w których znajduje się Cybermachina! Rozpiskę wszystkich lokali znajdziecie poniżej.

Wydarzenie: Geek Quiz x GeForce Gaming Celebration
Data: 20.08.2018 od godz. 18:00-22:00
Adres: Bydgoszcz, ul. Wełniany Rynek 11
Gdańsk, ul. Okopowa 7
Katowice, ul. św Jana 10
Kraków, ul. Stolarska 11
Olsztyn, ul. Lelewela 2
Poznań, ul. Mielżyńskiego 19
Szczecin, ul. Śląska 12
Toruń, ul. Łazienna 13
Wrocław, ul. Szczytnicka 52

Podobało się? Poleć znajomym Graczom!
Facebook2k
Facebook
Instagram1k
YouTube134
YouTube