GameAcademy #6: Freemium Games [ENG]

Mało Wam wiedzy z zakresu tworzenia gier? Kolejną porcję możecie uzyskać od GameDesire Company, tym razem z zakresu projektowania gier freemium. Kurs jest płatny i kosztuje odpowiednio 30 zł i 100 zł, w zależności od liczby dni, w których będziecie chcieli wziąć udział. Wszystkie prezentacje będą wygłoszone w języku angielskim.

GameDesire Company wspólnie z Digital Dragons zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu GameAcademy – kursu tworzenia gier komputerowych prowadzonego przez najlepszych ekspertów z branży!

Kolejne wydarzenie GameAcademy odbędzie się w dniach 19 i 20 maja w Krakowski Park Technologiczny i w całości będzie poświęcone zagadnieniom związanym z projektowaniem gier freemium.

Swoją wiedzą z tego obszaru podzieli się z wami Pascal Luban, (znany m.in. z pracy przy tytułach takich jak Wars & Battles, Hockey Legends i Tropical Wars)
Udział w zajęciach GameAcademy jest płatny, bilety w cenie 30 zł – piątek, 100 zł – piątek i sobota dostępne na: http://rejestracja.gameacademy.pl/

Wszyscy zarejestrowani otrzymają napoje oraz poczęstunek. Na stronie znajdziecie również szczegółowe informacje na temat prelekcji oraz następnych edycji.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA —-> http://rejestracja.gameacademy.pl/

Wydarzenie: GameAcademy #6: Freemium Games
Data: 19-20.05.2017 godz. od 14:00
Miejscowość: Kraków
Szczegóły: GameAcademy #6: Freemium Games
Strona: www.rejestracja.gameacademy.pl

0