Fotorelacja z Pog(R)adajmy Maj 2019 w Krakowie

Wielkimi krokami zbliża się 6 lat inicjatywy Pog(R)adajmy, które będziemy obchodzili 12 czerwca 2019, a ja tymczasem dzielę się z Wami jeszcze zdjęciami z maja 2019 z Krakowa, w którym to mieście wraz z Martą Syc dane mi było poprowadzić spotkanie. Gadaliśmy o „kontrowersyjnych tematach przewodnich w grach wideo„. Dodam tylko tyle, że nie zdążyliśmy wyczerpać wszystkich pytań jakie mieliśmy w zanadrzu – a to już o czymś świadczy. Dyskusja była pochłaniająca, jednak przebiegała w atmosferze wzajemnego poszanowania i kolejności wypowiedzi pod kątem podniesienia ręki. Odwiedzili nas również uczestnicy Pog(R)adajmy z Katowic i Lublina! Nagród też mieliśmy kilka – od uczestników, od nas – jak zwykle było mega-fajnie. Zachęcam do odwiedzin inicjatywy w którymś z 15 miast w Polsce (wszystkie wydarzenia odbywają się w tym samym terminie).

Zdjęcie pozowane, autor znany.
Ekipa uczestników z Katowic – od maja 2019 oficjalnie uczestnicy z Krakowa 🙂
Ekipa uczestników z Katowic całująca medale od CD Projekt Red (pod logiem Wiedźmina).

Pracownicy Redi Games, którzy chcieli pojawić się na blogu Graczem od dziecka – no to są.

Radek – nowy organizator z Krakowa – korzysta z możliwości wypowiedzi jako uczestnik spotkania – mamy ‚dyżury’ organizacyjne stąd ten czas na ‚odpoczynek’ po stronie uczestników.
Tradycyjny networking podczas inteGRANIA/dalszego gadania.
Marta – nowa organizatorka Pog(R)adajmy w Krakowie.
Kuba – kolejny organizator z mikrofonem pod przykrywką uczestnika. ( 😉 )

InteGRANIE i Jenga.
Promo polskiego gamedev’u.
Pog(R)adajmy odwiedzili również organizatorzy innych fajnych inicjatyw dla Graczy i osób zainteresowanych tworzeniem gier.

Przydatny post? Poleć znajomym Graczom!
Facebook2k
Facebook
Instagram1k