Fotorelacja z Pog(R)adajmy: Czerwiec 2019 w Krakowie – 6 lat inicjatywy!

6 lat – kto by pomyślał podczas tworzenia koncepcji inicjatywy w Warszawie, że w 2019 roku przyjdzie nam obchodzić taki jubileusz Pog(R)adajmy. Jeszcze trochę i wyjdzie na to, że zacznę się starzeć z tą inicjatywą 😉 Lubię patrzeć na nasz event pod pryzmatem danego roku. Ten obecny jest wyjątkowy. Mamy w gronie organizatorów takich ludzi, którzy naprawdę mocno lubią całe to tworzenie spotkań dla graczy, co przekłada się na coraz większy rozrost naszego eventu. Nie mamy co prawda żadnego, z góry ukartowanego celu, aby to wszystko cały czas rosło – Pog(R)adajmy jest kierowane do osób, które po prostu chcą przychodzić na tego typu spotkania. Czy to jest 30 osób na miasto, 10 czy 50 – nie ma to znaczenia. Grunt aby się dobrze ludzie czuli i mieli okazję pogadać o grach z innymi pasjonatami. Natomiast w Krakowie obecnie czasem ciężko jest pomieścić się razem w jednej sali. Warto przychodzić ciut wcześniej aby zdążyć zająć miejsce siedzące.

[Reklama] 

W czerwcu spotkanie w Krakowie prowadził duet Kuby z Radkiem. Tradycyjnie mieliśmy przygotowany wór pytań dotyczący następująco brzmiącego tematu: „Czy sztywna klasyfikacja gier na gatunki ma sens? Jakie fuzje gatunków znacie, a jakich Wam na rynku brakuje?” – to pytanie w temacie było pstryczkiem do rozgrzania dyskusji. Udzielali się starzy wyjadacze, nowe osoby oraz dawni organizatorzy. W czerwcu na ławkę „emerytowanych” orgów przeszli Goletz z Olą, którzy prowadzili spotkania w Krakowie od ładnych już paru lat. Nadal spotkacie ich jednak w „co drugą środę miesiąca” – tyle, że już po stronie uczestników.

Przeczytaj również: Fotorelacja z Pog(R)adajmy Maj 2019 w Krakowie

Udało nam się wspólnie ogarnąć wiele nagród od wystawców z Digital Dragons 2019. Dlatego to spotkanie obfitowało w duże rozdawnictwo – prawie każdy wracał z jakąś pamiątką do domu. Zrobiliśmy też upamiętniającą fotę grupową. Jak co roku uczestnicy byli proszeni o przyodzianie jakiejś garderoby w kolorze lokalnego logo – w Krakowie jest to żółty, co – trzeba to przyznać, jest widoczne na zdjęciu. Po dyskusji i rozdaniu nagród przenieśliśmy się w kuluary aby gadać i grać dalej. Dodam tylko, że od już dawna, w końcu udało mi się z kimś pograć w FIFĘ. Grałem w zespole z Kartonem, którego z tego miejsca pozdrawiam! Liczę na kolejne mecze po następnym Pogra. A te już w tę środę – patrzcie jak ten czas szybko leci. – Michał „Schemat” Wierzbicki

Przed wyruszeniem w drogę należy… przywdziać zbroję! Najlepiej z logo czy herbem – stąd Pikachu jako reprezentant żółtego!
Wsparcie firm i kolorów z innych miast – pozdro dla Katowic, Łodzi oraz Bydgoszczy!
A w tamtej skrzyni…
… ten oto jegomość.

Pog(R)adajmy: Kraków – w swej pełnej okazałości.
Nie mogło zabraknąć „selfie time” – w GTA V były popularne.
Zrzutka na słodkości wśród organizatorów – w końcu to urodziny, nie?

Tradycja spotkań – pamiątkowy zeszyt.

Nie tylko koszulki w kolorze.

Animacja urodziny 1.
Animacja urodziny 2.
Animacja urodziny 3.
Koniec animacji urodziny.

Animacje inteGRANIE 1.
Animacja inteGRANIE 2.
Koniec animacji inteGRANIE.

Goletz otrzymał odznakę przywiezioną specjalnie z Wałbrzycha! – tzn. stamtąd dotarła w moje ręce na DD 19.

A po Pog(R)adajmy chodziliśmy grać meczyki.
Przydatny post? Poleć znajomym Graczom!
Facebook1k
Facebook
Instagram1k