Fotorelacja z Magnificon 2017 w Krakowie – szybki rzut okiem Gracza!

Na Magni nie miałem możliwości być we wszystkie dni, wpadłem dosłownie na kilka godzin, ale specjalnie dla Was nacykałem kilka fotek abyście mogli wyskoczyć na „wirtualny spacerek” po stoiskach na tym wydarzeniu. Szukałem głównie motywów growych. Żałuję, że nie zdążyłem sfotografować kilku mocnych, fajnych cosplay’ów, ale niestety tego dnia czas mi nie sprzyjał. Za to jest wisienka na torcie w postaci uroczej Aeris (a jestem świeżo po ukończeniu FF VII *_*). Cieszę się również, że po raz drugi miałem okazję odwiedzić stoisko Pixel Nerd, i tym razem w formie osobliwej pamiątki, wybrałem pracę tej autorki – Pyramid Head do dzisiaj towarzyszy mi w pracy (brrr!) – ślę pozdrowienia!

Fajnym też było dla mnie spotkanie zaraz na wejściu. Wysiadam z taxi i widzę znajomego – Mateusza – który wraz z grupą znajomych pozuje do zdjęć cosplay. Oczywiście i ja skorzystałem z okazji wyciągając swojego „GameBoya” (kto ma wiedzieć wie 😉 ). Dowiedziałem się również, że Mateusz planuje w przyszłości stworzenie cosplay’u Big Bossa! Super, trzymam kciuki i czekam na efekty!

Świetnym było również zobaczyć rozwijającą się nową krakowską grupę System Try – zrzeszającą polskich artystów i wydającą ich prace w różnej formie – na plakatach, kubkach, brelokach, przypinkach. Dzięki temu znalazłem kilka naprawdę fajnych prac (pozdro Macieju, założycielu tej incjatywy!).

Na koniec chciałbym również podziękować Askaniuszowi Orłowowi za umożliwienie stworzenia tej fotorelacji!

[Magnificon Expo 2017 odbył się 26-28 maja 2017 w Krakowie]

Przydatny post? Poleć znajomym Graczom!
Facebook2k
Facebook
Instagram1k