Digital Dragons 2018 w Krakowie + info o kodzie rabatowym na bilet!

W dniach 21-22 maja w Krakowie odbywa się konferencja Digital Dragons 2018! Na łamach bloga mogliście przeczytać relację z trzech ostatnich edycji, a w przyszły weekend zapoznancie się z czwartą. Jednak nie jest to event zamknięty, na którym Ty nie możesz się pojawić. Wręcz przeciwnie! A dlaczego warto?

Chociażby po to, aby móc zagrać w ponad 60 produkcji, które obecnie powstają. Do tej pory liczba wystawców gier z roku na rok rosła. Faktycznie, to właśnie na tym evencie dane mi było po raz pierwszy sprawdzić tytuły, które miały swoje premiery później (Bound, Regalia: Of Men and Monarchs czy 60 Seconds!). Jednak DD to nie tylko testowanie nowych gier. To również czas wielu ciekawych wykładów z punktu widzenia osób chcących tworzyć gry wideo, wygłoszonych przez pracowników największych firm growych na świecie.

W pięciu kategoriach: Game Design, Art in Games, Programming and Technology, Business and Production oraz Mobile będziecie mieli szansę wysłuchać przedstawicieli takich firm jak Sony Santa Monica, Guerrilla Games, Blizzard Entertainment, EA, Bungie, Activision, MachineGames, czy nasze polskie CD Projekt Red, Techland, 11 bit Studios i Flying Wild Hog. A to jeszcze nie wszystko.

W tym roku rusza nowa strefa kierowana do studentów interesujących się tworzeniem gier. W ramach HR Zone będziesz mógł zdobyć zatrudnienie w wielu firmach. Chcesz postawić swoje pierwsze kroki w branży gier? Od tego jest to miejsce.

Chcecie wisienkę na torcie? Każdy uczestnik eventu na dzień poprzedzający targi będzie mógł odwiedzić krakowski oddział CD Projekt Red! Gdzie ponoć czeka na niego kilka ciekawych gadżetów 😉 (jeżeli chcecie poznać szczegóły, skontaktujcie się ze mną przez fanpage bloga).

Coś jeszcze? Ano jeszcze. Jeżeli chciałbyś udać się na ten event, a do tej pory nie zakupiłeś swojego biletu – mam dla Ciebie świetną wiadomość! Uczęszczasz na Pog(R)adajmy? Należysz do grupy zamkniętej którą znajdziesz na Facebooku? Jeżeli tak to czeka tam na Ciebie -50% zniżki na bilet Regular Pass! Zostało jeszcze kilka zniżek do rozdania, więc w razie co się pośpiesz.

Jeżeli pojawisz się na Digital Dragons 2018 dzięki informacji na moim blogu, nie zapomnij złapać mnie na evencie aby przybić pionę! Do zobaczenia! Oj, będzie się działo!

Bilety na event zakupisz >>>tutaj<<<
Relację z poprzedniego roku przeczytasz na blogu >>>tutaj<<<

Wydarzenie: Digital Dragons 2018
Data: 21-22.05.2018 godz. 10:00-19:00
Adres: Kraków, ul. Marii Konopnickiej 17, Centrum Kongresowe ICE

Przeczytaj relację z Digital Dragons 2018 w Krakowie spisaną na moim blogu!

Przydatny post? Poleć znajomym Graczom!
Facebook2k
Facebook
Instagram1k